Coverband Amplifier en Tommie Christiaan, entertainment van hoog niveau op Koningsdag

Zeewolde 2021 – Na een bewogen en actieve dag op Koningsdag wordt het programma afgesloten met optredens van Amplifier en Tommie Christiaan. Zorg voor drankjes en hapjes in huis van onze lokale ondernemers of laat nog wat bezorgen en geniet van deze afsluiter van de Verrassende Koningsdag editie.
Met dank aan De Leeuw Snacks komt Tommie Christiaan, bekend van Beste Zangers van Nederland, The Passion, The Voice en musicals zoals Grease, Hair en On Your feet naar Zeewolde om voor een fijn stuk entertainment te zorgen! Naast deze bekende artiest komt ook Amplifier weer naar Zeewolde. De populaire coverband heeft in november onze “eigen” Moon van Bakelen aan zich weten te binden en maakt hiermee hun band weer compleet. Hiervoor zijn alle ingrediënten aanwezig om een avond te genieten van prachtige muzikaliteit

Reacties zijn gesloten.